studio honar

50,000 تومان
طراحی مونوگرام با ترکیب حروف که برای هر برندی که با این دو حرف آغاز می شود می توان استفاده کرد. در اینجا برای استودیو هنر در نظر گرفته شده است.این نشانه هر شغلی را می تواند با هماهنگی حروفش معرفی کند.

نگاه برین

45,000 تومان
طراحی لوگوتایپ متفاوت که مناسب برای چشم پزشکی ،فروشگاه عینک و عینک سازی و سالن زیبایی و آرایشگاه مردانه میباشد.همچنین این لوگو برای مرکز مشاوره نیز قابل استفاده میباشد.مشاغلی مانند آتلیه عکس و فیلم، کرایه دوربین، فروشگاه تجهیرات شکار نیز مرتبط با این لوگو و مفهوم آن هستند.

مطبخ

43,000 تومان
طراحی مونوگرام تصویری حرفه ای برای مشاغی از جمله:رستوران سنتی، گارگاه ظروف مسی و سنتی، کارپاه قلم زنی و همچنین کیترینگ آش و سوپ. این طرح به طور حرفه ای حروف و تصویر را در خود ادغام کرده و برای مفاهیم و مشاغل زیادی میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

کروین شاپ

55,000 تومان
طراحی مونوگرام برای فروشگاه های زنجیره ای . پوشاک . سایت فروشگاهی . و هر کسب و کاری که مرتبط با حروف کی و وی باشد این طرح برای آرایشگاه مردانه تولیدی و برند شرکتی و همچنین پرسنال برندینگ و مدلینگ مناسب است. و بسیار طرح مناسب برای هر نو کسب و کاریست.

قیچی طلایی

40,000 تومان
طراحی مونوگرام که مناسب برای سالن های زیبایی خانم ها و آقایان است.فروشگاه های تجهیزات آرایشگری ،آموزشگاه آرایش و پیرایش . این طرح به راحتی میتواند با تغیرات جزئی اختصاصی شود.

فضای سبز

45,000 تومان
طراحی تایپو گرافی فضای سبز که در پوستر ها و یا در تابلو های محیطی و آموزشی فضای سبز و یا پارک ها و شهر بازی ها بسیار مناسب است و یا در پست های هم موضوع.